Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom priestory na Bardejovskej ulici v Košiciach (nová budova oproti DPMK).
Priestory s rozlohou 23,50 m2 (priestor o rozlohe 19,47 m2 = miestnosť, chodba, sociálne zariadenie + podiel na spoločných priestoroch = 4,03 m2) sa nachádzajú na 1. poschodí. Priestory pozostávajú z: chodby, sociálneho zariadenia so sprchou a vlastným ohrevom vody a hlavnej miestnosti. Miestnosť je  orientovaná na S.
Budova má kamerový systém, správcu, pekné nočné osvetlenie fasády a okolia parkoviska. Parkovanie je možné v okolí budovy. Budova bola skolaudovaná pred 4 rokmi a je to energeticky úsporná NOVOSTAVBA s izolačnými trojsklami, tepelným čerpadlom a podlahovým kúrením. Merače pre všetky médiá sa nachádzajú v spoločnej technickej miestnosti. Na základe mesačných preddavkov podľa splátkového kalendára sa raz ročne robí vyúčtovanie skutočnej spotreby energií.
V službách sú zahrnuté: správca, upratovanie spoločných priestorov, kamerový systém, vonkajšie a vnútorné osvetlenie spoločných priestorov, odvoz komunálneho odpadu, vlastné meranie všetkých médií na prevádzku. V budove je zavedený optický internet od spoločnosti SWAN.
Cena za prenájom je 5,58 €/m2/mes. t.j. 131,12 €/mes + DPH + médiá (cca. 28 €/mes. + DPH vrátane tepla, el. energie a nákladov na správu a upratovanie spoločných priestorov – chodby).
PRIESTOR JE VOĽNÝ !!
Budova sa nachádza blízko OC Kaufland, MC Donald, Billa, pošta. MHD stojí priamo pred budovou. Budova má výbornú polohu s vlastným parkoviskom.
Energetický certifikát: A

V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk.

 

 

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • bezpečnostné dvere
  • exkluzívne
  • novostavba
  • plastové okná
  • sprchový kút
  • top
  • zateplený

Poloha