Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Beniakovce pri Košiciach.

Pozemok má rozlohu 810 m2, je rovinatý a nachádza sa v tichej ulici v susedstve celoročne obývaných chát a rodinných domov. Šírka pozemku je cca 13m a dĺžka cca 63m. Orientácia pozemku je V-Z.  Momentálne sa na pozemku nachádza zopár ovocných stromov. Pozemok nie je v záplavovej oblasti, napriek tomu, že sa nachádza neďaleko rieky Torysa.

Inžinierske siete: elektrina (pri pozemku). Prístupová cesta je asfaltová.

Obec Beniakovce je vzdialená od mesta Košice iba 9 km a zároveň veľmi rýchlo dostupná. V obci je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť – obchod s potravinami, pizzeria, kaviareň, materská škola, základná škola, linka SAD.  Obec plánuje výstavbu kanalizácie, vybudovanie multifunkčného ihriska, areálu pre súťažiacich dobrovoľného hasičského zboru, zlepšenie systému odpadového hospodárstva.

Kúpna cena je 133.000,- €.

Energetický certifikát: nemá.


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • elektrina
  • exkluzívne
  • prístupová cesta

Poloha