Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Kechnec pri Košiciach.

Pozemok má rozlohu 5.839 m2, je rovinatý a nachádza sa v tichej ulici. Šírka pozemku je cca 85 m a dĺžka cca 68 m. Podľa územné plánu obce je pozemok určený na polyfunkčnú občiansku vybavenosť.

Inžinierske siete v obci: elektrina, vodovod, vodojem, kanalizácia, čistička odpadových vôd. Prístupová cesta k pozemku je asfaltová.

Obec Kechnec je vzdialená od mesta Košice aj od letiska iba 12 km a zároveň veľmi rýchlo dostupná. Maďarská hranica je vzdialená iba 500 m od obce. V obci je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť – obchod s potravinami, materská škola s vyučovacím jazykom anglickým, zdravotné stredisko, linka SAD, priemyselný park s dostatočným množstvom pracovných príležitostí.  Obec zároveň plánuje výstavbu medzinárodnej základnej školy a vďaka termálnemu prameňu aj výstavbu aquaparku s ubytovacími zariadeniami.

Viac informácií o obci Kechnec si môžete pozrieť aj vo videu (autor Bernard Bernardin): https://www.youtube.com/watch?v=Jb-e7oBBLMs

Kúpna cena pozemku je 600.000,- €.

Energetický certifikát: nemá.


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • elektrina
  • exkluzívne
  • kanalizácia
  • prístupová cesta
  • vodovod

Poloha