Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Svinica pri Košiciach.

Pozemok má rozlohu cca 10 á, je rovinatý a nachádza sa v zastavanom území obce v tichej ulici. Šírka pozemku je od 12m. Orientácia pozemku je SZ.  Momentálne sa na pozemku nachádza starší rodinný dom, ktorý však bude zbúraný a odprataný na náklady momentálneho vlastníka. Pozemok bude k dispozícii novému majiteľovi vyprataný, bez stavebných odpadov.

Inžinierske siete: elektrina, vodovod. Prístupová cesta je asfaltová.

Obec Svinica je vzdialená od mesta Košice iba 19 km a momentálne veľmi rýchlo dostupná po novej časti diaľnice. V obci sa nachádza základná občianska vybavenosť: potraviny, ZŠ pre 1.-4. ročník, materská škola, pekáreň…….

Kúpna cena je 84.000,- €.

VIDEOPREHLIADKA: https://youtu.be/ysoBdxsQm6c

Energetický certifikát: nemá.


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

 

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • elektrina
  • exkluzívne
  • prístupová cesta
  • vodovod
  • žumpa

Video

Poloha