Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4- izbový bungalov v obci Mokrance na ulici Agátová v stave HOLODOMU. Dom je postavený na rovinatom pozemku o výmere 5 árov.

Zastavaná plocha domu je 152 m2.
Inžinierske siete: elektrina, vodovod, kanál.

CHARAKTERISTIKA:

– kompaktný 4-izbový bungalov, prehľadná dispozícia s minimálnou plochou chodieb, úložný priestor v podkroví, dostatok súkromia zabezpečuje rozdelenie domu na dennú a oddychovú zónu, kuchyňu spojená s obývacou izbou, dve kúpelne s toaletou, samostatné WC, samostatná technická miestnosť, krytá terasa, východ na terasu zo spálne aj obývacej izby, zastrešené závetrie.

Dom má konštrukciu z tehál LEIER, s dodatočnou tepelnou izoláciou obvodových múrov hrúbky 150 mm. Valbová strecha je pokrytá betónovou škridlou zn. Bramac. Okenné výplne majú 5-komorový profil s izolačným trojsklom a najmodernejším systémom montáže značka Vidok. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením s prípravou na tepelné čerpadlo. V obývacej miestnosti je tiež príprava na napojenie krbu či krbovej vložky, ktorá príjemne dotvorí interiér, navodí “teplo domova” a môže zabezpečovať vykurovanie domu hlavne v prechodnom období. V interiéri domu sú sádrové omietky a sadrokartónové stropy. Výstup do podkrovia s pochôdznou plochou je zabezpečený skladacími schodmi. Podkrovie slúži ako ideálny priestor na odkladanie sezónnych vecí.

Bungalov sa predáva v štádiu HOLODOMU.

Holodom zahŕňa:
– omietky, stropy, maľovku, komplet vnútorné rozvody elektriny, vody a odpadu, podlahového vykurovania, vypínače, zásuvky, príprava na napojenie vstavaného krbu / krbových kachieľ (komplet komínový systém), skrinku elektromeru, vodomernú a kanalizačnú šachtu. Zateplenie fasády, silikónová fasádna omietka, zateplenie základov, nopová fólia.

Holodom nezahŕňa:
-schody, terasu, ploty, spevnené plochy, vonkajšie a vnútorné svietidlá, tepelné čerpadlo, interiérové dvere so zárubňami, sanitu, obklady, dlažby, interiérové podlahy, kuchynskú linku a kolaudáciu.

Dom aj pozemok sú v lokalite, kde panuje božský pokoj a kľud.

Lokalita:
– obec Mokrance, 20 minút mesto Košice, 3 minúty mesto Moldava nad Bodvou (autom)
– v rámci obce základná škola 1-4. ročník, materská škola, jedáleň, školský klub, šport, kultúra
– potraviny
– autobusové spojenie, vlakové spojenie

Kúpna cena: 245.000,- €

Energetický certifikát: nemá. !! Fotografie zariadeného interiéru sú ilustračné !!

 

VIDEO PREHLIADKA:

https://youtu.be/lTqsueTVszo

3D PREHLIADKA:

https://kuula.co/share/collection/7c80p?logo=0&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&autorotate=0.24&autop=10&autopalt=1&thumbs=1

 


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Vlastnosti nehnuteľnosti

 • bezpečnostné dvere
 • elektrina
 • exkluzívne
 • kanalizácia
 • novostavba
 • plastové okná
 • podlahové kúrenie
 • prístupová cesta
 • tehla
 • terasa
 • top
 • vodovod
 • zateplený

Video

Virtuálna prehliadka

https://kuula.co/share/collection/7c80p?logo=0&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&autorotate=0.24&autop=10&autopalt=1&thumbs=1

Poloha