Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj krásny 3-izbový byt s balkónom v NOVOSTAVBE ZION na Holubyho ulici v Košiciach.

ZION je exkluzívny developerský projekt, ktorý sa stáva novým štandardom pre moderné a pohodlné bývanie. Táto rezidencia kombinuje štýlový dizajn, vysokú kvalitu stavby a strategickú polohu, čím poskytuje ideálne miesto pre váš nový domov. Vyznačuje sa elegantným dizajnom a modernou architektúrou, čo vytvára príjemné prostredie pre život. Developer kladie dôraz na detaily a kvalitu, čím zabezpečuje dlhodobú hodnotu investície. Stavba je navrhnutá z vysoko kvalitných materiálov s použitím najnovších technológií.

Novostavba bytového domu ZION sa nachádza na rohu Rastislavovej a Holubyho ulice v Košiciach, so strategickou polohou v blízkosti centra mesta, s výbornou dostupnosťou k obchodom, službám a strategickou dostupnosťou k mestskej hromadnej doprave.

Ponúkame byty rôznej veľkosti a výmery, od 1-izbových až po 5-izbové a pre tých najnáročnejších aj penthousy s veľkými terasami, privátnou jacuzzi s výhľadom na mesto. Byty sú vybavené modernými technológiami a kvalitnými materiálmi pre maximálny komfort. Byty budú vybavené v štandarde, ktorý si môžete zvoliť v rôznych farebných kombináciách a prevedeniach. V štandarde budú podlahové krytiny, obklady, dlažby, sanitárne vybavenie, batérie, vypínače, zásuvky…Objekt tvoria dve sekcie.

Sekcia A je situovaná pozdĺž Holubyho ulice a má 8 nadzemných podlaží, z toho 6., 7. a 8. podlažia sú ustupované s terasami.

Sekcia B je situovaná pozdĺž Rastislavovej ulice a má 8 nadzemných podlaží, 7. a 8. podlažia sú ustupované s terasami.

Na prízemí sa nachádzajú komerčné priestory, parkovacie miesta a vonkajšie ihrisko. V 2 podzemných podlažiach sa nachádzajú podzemné garáže s parkovacími miestami, ktoré je možné dokúpiť k bytu od sumy 19.520,-€ + DPH. K dispozícii je zároveň možnosť dokúpiť kobku pre účely skladovania vašich vecí za sumu od 9.000,-€ + DPH.

3-izbový byt sa nachádza na 2. až 3.poschodí bytovom dome s výhľadom na Holubyho ulicu a do dvora. Pozostáva z: obývačky spojenej s jedálenskou časťou a kuchyňou, 2 spální, kúpeľne, samostatnej toalety a predsiene. Byt má celkovú rozlohu 95,9 m2 (plocha bytu: 81,1 m2 + balkón: 14,8 m2) a orientáciu na SZ. Byt je k dispozícii na kúpu v štádiu “ŠTANDARD” = kompletne dokončený (okrem kuchynskej linky a svietidiel).

Cena bytu je od 202.158,33,- € + DPH.

Bytový dom je momentálne v štádiu výstavby. Predpokladaný termín dokončenia stavby je I.Q/2027. Vyplácanie kúpnej ceny je možné na etapy.

V prípade rýchleho jednania je možná ZĽAVA Z KÚPNEJ CENY.

Energetický certifikát: nemá


V prípade záujmu o bližšie informácie ohľadom projektu alebo obhliadku nehnuteľnosti zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Vlastnosti nehnuteľnosti

 • balkón
 • bezpečnostné dvere
 • exkluzívne
 • hliníkové okná
 • klimatizácia
 • murované jadro
 • novostavba
 • parkovacie státie
 • podlahové kúrenie
 • top
 • uzavretý rezidenčný objekt
 • zateplený

  Poloha