Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka exkluzívne na predaj výborne dispozične riešený a obľúbený 4- izbový bungalov v obci Beniakovce, vzdialenej od Košíc 12 km. Dom je postavený na rovinatom pozemku o výmere 756 m2 (cca 18 x 44 m).

Zastavaná plocha domu je 161 m2 (vrátane 30 m2 terasy).
Inžinierske siete: elektrina, vodovod, žumpa.

CHARAKTERISTIKA:

– kompaktný 4-izbový bungalov, prehľadná dispozícia s minimálnou plochou chodieb, úložný priestor v podkroví, dostatok súkromia zabezpečuje rozdelenie domu na dennú a oddychovú zónu, kuchyňu je možné stavebne oddeliť od obývacej izby, špajza pri kuchyni, kúpelňa so sprchovým kútom a vaňou spojená s toaletou, samostatné WC, samostatná technická miestnosť, stropná konštrukcia so zaveseným sadrokartónovým podhľadom.

Dom má konštrukciu z bielych tvárnic YTONG 300, s dodatočnou tepelnou izoláciou obvodových múrov hrúbky 150 mm. Valbová strecha je pokrytá betónovou škridlou zn. TERRAN. Okenné výplne majú 5-komorový profil s izolačným trojsklom a najmodernejším systémom montáže. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením (elektrokotol Protherm so 120 l zásobníkom). V obývacej miestnosti je tiež príprava na napojenie krbu či krbovej vložky, ktorá príjemne dotvorí interiér, navodí “teplo domova” a môže zabezpečovať vykurovanie domu hlavne v prechodnom období. V interiéri domu sú sadrové omietky a sadrokartónové stropy. Výstup do podkrovia s pochôdznou plochou je zabezpečený skladacími schodami. Podkrovie slúži ako ideálny priestor na odkladanie sezónnych vecí.

Bungalov sa predáva v štádiu HOLODOMU.

Holodom zahŕňa:
– omietky, stropy, maľovku, komplet vnútorné rozvody elektriny, vody a odpadu, podlahového vykurovania + rozvody koaxiálu (TV) a FTP (dáta), elektrokotol so zásobníkom vody, vypínače, zásuvky, príprava na napojenie vstavaného krbu / krbových kachieľ (komplet komínový systém), skrinku elektromeru, predprípravu na zabezpečovací systém.

Holodom nezahŕňa:
– interiérové dvere, sanitu, obklady, dlažby, podlahy, kuchynskú linku, terasový podklad a kolaudáciu.

Dom aj pozemok sa nachádzajú priamo v centre obce blízko obecného úradu a materskej školy. V obci je k dispozícii kompletná občianska vybavenosť – obchod s potravinami, pizzeria, kaviareň, materská škola, základná škola, linka SAD.  Obec plánuje výstavbu kanalizácie, vybudovanie multifunkčného ihriska, areálu pre súťažiacich dobrovoľného hasičského zboru, zlepšenie systému odpadového hospodárstva.

Energetický certifikát: nemá

VIDEOPREHLIADKA:     https://kuula.co/share/collection/7YB8W

Fotografie zariadeného domu sú ILUSTRAČNÉ!!


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk.

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Vlastnosti nehnuteľnosti

 • bezpečnostné dvere
 • elektrina
 • exkluzívne
 • plastové okná
 • prístupová cesta
 • rovina
 • terasa
 • top
 • vodovod
 • zateplený
 • žumpa

Poloha