Ponúkame na predaj chatu vhodnú aj na celoročné bývanie v rekreačnej oblasti Dedinky Mlynky – Biele Vody. Chata bola postavená v roku 2006 v radovej zástavbe (4 chaty za sebou) ako prvá v poradí, má rozlohu 300 m2 a vlastnú garáž. Chata pozostáva z 3 podlaží, na ktorých sa nachádzajú 4 spálne, obývačka spojená s kuchyňou a 2 kúpelne. Vykurovanie je elektrické. Súčasťou kúpnej ceny je aj kompletné zariadenie a vybavenie (nábytok zakúpený v OD IKEA vrátane kompletného vybavenia).
Chatu je možné využívať na vlastnú rekreáciu, celoročné bývanie alebo vzhľadom na svoju polohu na prenájom pre turistov a rekreantov (kapacita 10 ľudí).
V tesnej blízkosti sa nachádzajú rôzne letné aj zimné rekreačné možnosti – Národný park Slovenský Raj, Dobšinská ľadová jaskyňa, lyžiarske strediská Mlynky – Dedinky, Levočská Dolina a Telgárt, kultúrna pamiatka UNESCO – Spišský hrad, kaštieľ Betliar, hrad Krásna Hôrka, AquaCity Poprad a taktiež pre milovníkov automobilových pretekov – každoročné „preteky do vrchu – Dobšinský kopec“.
Energetický certifikát: B

V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk.

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv, poplatky za overenie podpisov u notára, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • balkón
  • exkluzívne
  • garáž
  • krb
  • top

Poloha