Realitná kancelária ReYES s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na prenájom prízemné priestory o celkovej rozlohe 170m2 na Bardejovskej ulici v Košiciach. Priestory sú vhodné pre vzorkovú predajňu, sídlo spoločnosti, kancelárie a podobne.
Priestory pozostávajú z 2 väčších miestností, 2 menších miestností (vhodné napr. na sklad), kuchynky, WC (dámske + pánske + zamestnanecké). V priestore je podlahové kúrenie s vlastným pomerovým meraním, taktiež chladenie podlahou pomocou tepelných čerpadiel. Vlastné nové sociálky a zázemie. Vchody aj okná sú z každej svetovej strany. Okná hliníkové trojsklá.
Internetové zabezpečenie optikou. Merače spotreby na všetky médiá.
K prenajatým priestorom prislúchajú 4 parkovacie miesta s vyznačením nájomníka priamo pred predajňou a letná  záhradka s predprípravou zastrešenia o rozlohe 100 m2. Budova bola pred dvoma rokmi kompletne zrekonštruovaná a skolaudovaná. Prenajímateľom je zabezpečené upratovanie areálu a zimná údržba.
V budove sa nachádzajú veľmi slušné prevádzky: Maderna – detský obchod, Estetická laserová klinika, Masérka, Rehab women – Monika Šrenkelová, Fitko osobný tréner – Patrik Šuster, Projektová kacelária.
Výborná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou, dobrou dostupnosťou MHD aj prístupom nákladných vozidiel, a v okolí s: DPMK, SBD2, Billa, Pošta, Kaufland. Oproti sa na bývalom štadióne bude stavať taktiež podnikateľské centrum.
Mesačný nájom je 1.190,- € + médiá (cca. 210 €/mes. = v závislosti od typu prevádzky)

Energetický certifikát: B.


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk.

Poloha