Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj starší rodinný dom v obci Egreš, vzdialenej 12 km od Trebišova a 39 km od Košíc. Rozloha pozemku je 1308 m2. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave.

Rodinný dom má dve časti: obytná časť a hospodárska časť. Obytná časť sa skladá z chodby a vstupnej haly so sedením, kuchyne s kuchynskou linkou a gamatkou, komory, kúpelne s vaňou, umývadlom a elektrickým ohrievačom vody, 4 samostatné izby, čiastočne zariadené. V zadnej časti domu je umiestnená hospodárska časť, na uskladnenie záhradného náradia s výlezom na pôjd a letná kuchyňa s komorou.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou – obnova strechy.

Inžinierske siete: elektrina, plyn, studňa. Dom je pripojený na vodu zo studne. Na pozemku je zriadená aj vodovodná prípojka s vyvedením do vodomernej šachty, preto je možnosť pripojenia domu aj na verejný vodovod.

Na pozemku sa nachádza skleník a vinič. Pozemok je oplotený so vstupnou bránou. Pozemok je rovinatý s asfaltovou prístupovou cestou.

Výhody tejto nehnuteľnosti sú: slnečný pozemok, pekný výhľad, tiché prostredie, bezproblémové parkovanie, po menších úpravách je dom ihneď obývateľný.

Energetický certifikát: nemá


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • elektrina
  • exkluzívne
  • plyn
  • prístupová cesta
  • špajza
  • studňa

    Poloha