Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj rekreačné stredisko s Chatou Sabinka nachádzajúce sa v malebnej Blatnej doline vo Volovských vrchoch v rekreačnej oblasti Za Horou – Zahura vzdialenej cca 4 km od centra mesta Spišské Vlachy. Rekreačné stredisko leží na pozemkoch celkovo o rozlohe 4586 m2. Na pozemku stoja:

3 menšie dvojpodlažné DREVENÉ CHATKY v tvare písmena A s rozlohou cca 60 m2. Každá chatka má vlastné sociálne zariadenie, kuchynský kút, krb na drevo, obývaciu časť s výstupom na terasu a podkrovnú časť s 2 izbami určenými na spanie. Na poschodí sa nachádza loggia orientovaná na Z.

dvojpodlažná MUROVANÁ CHATA SABINKA s dreveným zrubovým obkladom a kamenným soklom. Chata je vybavená zabezpečovacím zariadením, internetovým pripojením, požiarnou signalizáciou aj rozvodmi TV v jednotlivých izbách a apartmánoch. Chata má polvalbovú plechovú strechu s vikiermi a strešnými oknami. Okná sú drevené s izolačným dvojsklom. V interiéri sú keramické obklady a dlažby, plávajúce podlahy, drevené obklady, dvere, zárubne a drevené schodištia. Vyvýšené prízemie chaty tvorí reštauračná časť s kuchyňou, skladmi, barom a sociálnymi zariadeniami pre zamestnancov aj hostí. Pred chatou z J a V strany sa nachádzajú kryté terasy. V reštauračnej časti v interiéri chaty je k dispozícii veľký kamenný krb na drevo. Po drevenom schodisku je možné vyjsť na druhé podlažie, na ktorom sa nachádzajú jednotlivé apartmány a izby vybavené sociálnymi zariadeniami (sprchové kúty v kúpeľni, WC), TV, poprípade aj kuchynskou linkou. Zastavaná plocha chaty je cca. 240m2.

DREVENÝ ALTÁNOK o rozlohe cca. 15 m2

PARKOVISKO o rozlohe cca. 540 m2 so spevnenou plochou

Inžinierske siete: elektrina, studňa, žumpa. Chaty boli postavené v roku 2012. Vykurovanie je zabezpečované okrem krbov aj elektrickým kotlom.

Energetický certifikát: nemá.

Súčasťou rekreačnej oblasti Zahura sú 3 rybníky, jazierka a lyžiarsky vlek pre začiatočníkov. Lokalita je obľúbenou turistickou zastávkou pre peších turistov aj cyklistov. Chaty sa nachádzajú v príjemnom a tichom prostredí s krásnou prírodou ako stvorenou na oddych od mestského zhonu a starostí všedných dní.


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • elektrina
  • exkluzívne
  • krb
  • prístupová cesta
  • sprchový kút
  • studňa
  • top
  • zateplený
  • žumpa

Video

Poloha