Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výborne dispozične riešený a obľúbený 4- izbový bungalov v obci Janík, vzdialenej od Košíc 32 km s asfaltovou prístupovou cestou. Dom je postavený na pozemku o výmere 1319 m2, ktorý je orientovaný približne v smere SV-JZ.

Zastavaná plocha domu je 136 m2.
Inžinierske siete: elektrina, vodovod, čistička odpadových vôd.

CHARAKTERISTIKA:

– kompaktný 4-izbový bungalov, prehľadná dispozícia s minimálnou plochou chodieb, úložný priestor v podkroví, dostatok súkromia zabezpečuje rozdelenie domu na dennú a oddychovú zónu, kuchyňu je možné stavebne oddeliť od obývacej izby, špajza pri kuchyni, kúpelňa so sprchovým kútom a vaňou spojená s toaletou, samostatné WC, samostatná technická miestnosť, úsporné riešenie bez stropnej konštrukcie so zaveseným sadrokartónovým podhľadom.

Dom je postavený v stave HOLODOMU – základy, základová doska, hydroizolácia, tepelná izolácia, murivo YTONG, krytina Terran, okná plastové izolačné 3-sklo (zvonku antracit a zvnútra biele), plastové  bezpečnostné vchodové dvere, zateplenie stropu ISOVER , komín, bleskozvod, elektrická prípojka, vodovodná prípojka, kanalizačná prípojka, okapové žľaby, vonkajší vodovodný ventil. Interiér: cementové potery, sadrové omietky, sadrokartónové stropy, teplovodné podlahové kúrenie, všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, interiérová maľovka, stropný výlez. V celom dome je príprava na zabezpečovací systém, internet (Wifi). Zateplenie fasády 200mm polystyrén, silikónová fasádna omietka, zateplenie základov nad zemou 140mm styrodur. Výstup do podkrovia s pochôdznou plochou je zabezpečený skladacími schodami. Podkrovie slúži ako ideálny priestor na odkladanie sezónnych vecí.

Holodom zahŕňa:
– omietky, stropy, maľovku, komplet vnútorné rozvody elektriny, vody a odpadu, podlahového teplovodného vykurovania + rozvody koaxiálu (TV) a FTP (dáta), zásuvky,  príprava na tepelné čerpadlo a rekuperáciu, príprava na napojenie vstavaného krbu / krbových kachieľ (komplet komínový systém), skrinku elektromeru, predpríprava na zabezpečovací systém.

Holodom nezahŕňa:
– schody, terasu, ploty, spevnené plochy, vonkajšie a vnútorné svietidlá, interiérové dvere so zárubňami, obklady a dlažby, sanita, interiérové podlahy, rekuperáciu, tepelné čerpadlo, kuchynskú linku ani kolaudáciu.

Dom aj pozemok sú v lokalite, kde panuje božský pokoj a kľud. Na druhej strane ste za 30 minút v Košiciach, za 5 minút v Moldave nad Bodvou a za 30 minút v Rožňave. V obci sa nachádzajú potraviny, materská škola s detským ihriskom, pošta, v blízkosti je tiež miesto pre oddych pri neďalekej vodnej ploche.

Energetický certifikát: nemá

3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU tejto nehnuteľnosti si môžete pozrieť tu:

https://kuula.co/share/collection/7v2Vg?logo=0&info=0&fs=1&vr=1&sd=1&initload=0&autorotate=0.26&autop=10&autopalt=1&thumbs=1

Fotografie zariadeného interiéru sú ilustračné! Dom je v štádiu HOLODOM!


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Vlastnosti nehnuteľnosti

 • bezpečnostné dvere
 • elektrina
 • exkluzívne
 • krb
 • novostavba
 • plastové okná
 • prístupová cesta
 • špajza
 • top
 • vodovod
 • zateplený
 • žumpa

  Poloha