Realitná kancelária ReYES s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 4- izbový bungalov v obci Perín – Chym, vzdialenej od Košíc 21 km. Dom je postavený na rovinatom pozemku o výmere 608 m2. Úžitková plocha domu je 103 m2. Inžinierske siete: elektrina, vodovod, žumpa.

CHARAKTERISTIKA:

– 4-izbový bungalov s minimálnou plochou chodieb, úložný priestor v podkroví, kuchyňu je možné stavebne oddeliť od obývacej izby, špajza pri kuchyni, kúpelňa so sprchovým kútom a vaňou spojená s toaletou, samostatné WC, samostatná technická miestnosť, úsporné riešenie bez stropnej konštrukcie so zaveseným sadrokartónovým podhľadom.

Dom má konštrukciu z bielych tvárnic PORFIX, s dodatočnou tepelnou izoláciou obvodových múrov hrúbky 150 mm. Valbová strecha je pokrytá betónovou škridlou zn. TERRAN. Okenné výplne majú 5-komorový profil s izolačným trojsklom a najmodernejším systémom montáže. Vykurovanie je riešené podlahovým kúrením (elektrokotol Protherm so 120 l zásobníkom). V obývacej miestnosti je tiež príprava na napojenie krbu či krbovej vložky, ktorá príjemne dotvorí interiér a môže zabezpečovať vykurovanie domu hlavne v prechodnom období. V interiéri domu sú sádrové omietky a sadrokartónové stropy. Výstup do podkrovia s pochôdznou plochou je zabezpečený skladacími schodami. Podkrovie slúži ako ideálny priestor na odkladanie sezónnych vecí.

Bungalov sa predáva v štádiu HOLODOMU.

Holodom zahŕňa:
– omietky, stropy, maľovku, komplet vnútorné rozvody elektriny, vody a odpadu, podlahového vykurovania + rozvody koaxiálu (TV) a FTP (dáta), elektrokotol so zásobníkom vody, vypínače, zásuvky, príprava na napojenie vstavaného krbu / krbových kachieľ (komplet komínový systém), skrinku elektromeru, predprípravu na zabezpečovací systém.

Holodom nezahŕňa:
– interiérové dvere, sanitu, obklady, dlažby, podlahy, kuchynskú linku a kolaudáciu.

Dom aj pozemok sú v novej lokalite, takže tu panuje božský pokoj a kľud. Na druhej strane ste rôznymi trasami za 10 – 15  minút v Košiciach a máte k dispozícii všetky služby veľkomesta. Vo vzdialenosti pár km od obce sa nachádza taktiež priemyselný park Kechnec. V obci máte k dispozícii kompletnú občiansku vybavenosť – obchody s potravinami, drogéria, rozličný tovar, pošta, kvetinárstvo, kaderníctvo, reštauračné zariadenie, materská škola, základná škola, lekáreň, zdravotné ambulancie, veterinárna ambulancia, fitness, multifunkčné ihrisko, linka SAD.

FOTOGRAFIE hotového domu SÚ ILUSTRAČNÉ !

Energetický certifikát: nemá


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk.

Vlastnosti nehnuteľnosti

 • bezpečnostné dvere
 • elektrina
 • exkluzívne
 • novostavba
 • plastové okná
 • prístupová cesta
 • rovina
 • špajza
 • vodovod
 • záhrada
 • zateplený

Poloha