Realitná kancelária ReYES s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s rozlohou 85 m2 (+ 8,5 m2 pivnica) na Hlavnej ulici v Košiciach. Byt je v osobnom vlastníctve, bez ťarchy.

Byt sa nachádza priamo v centre mesta v historickej budove s vysokými stropmi na 1.p./1.p.. Byt je po rekonštrukcii – plastové okná, plávajúce podlahy, repasované drevené parkety, drevené interiérové dvere so zárubňami, kuchynská linka. V roku 2014 bola vymenená elektroinštalácia a urobené nové kúrenie – plynovým kotlom. K bytu patrí pivnica na prízemí vo dvore bytového domu.

Byt má špecifický pôdorys. Orientácia bytu je V (Hlavná ulica) – Z (dvor). Vstup do bytu je z pavlače na dvore. Parkovanie je možné vo dvore bytového domu.

Bytový dom sa nachádza vo výbornej lokalite vhodnej na ďalší prenájom tejto nehnuteľnosti, s množstvom zelene v okolí. Blízko MHD, obchodné centrum, banky, reštaurácie, Štátne divadlo…

Energetický certifikát: G.


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk.

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • exkluzívne
  • pivnica
  • plastové okná
  • tehla

Poloha