Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 1– izbový byt s loggiou v centre mesta na Ludmanskej ulici v Košiciach. Byt je v osobnom vlastníctve, s úžitkovou výmerou 36m2 a nachádza sa na 9.p/12.p. v zateplenom bytovom dome s novým výťahom. Bytový dom prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov a spoločných rozvodov. K bytu prislúcha pivnica na prízemí bytového domu. Súčasťou bytu je loggia orientovaná na V.

Staršia rekonštrukcia zahŕňa – nové omietky, plastové okná so sieťkami proti hmyzu, plávajúca podlaha v predsieni a kuchyni. Zvyšok bytu je v pôvodnom stave – umakartové jadro, pôvodné drevené parkety v izbe.

Bytový dom sa nachádza vo vynikajúcej lokalite priamo v centre mesta s výbornou dostupnosťou kompletnej občianskej vybavenosti. V blízkosti sa nachádzajú OC Aupark, biznis centrum Duett, zastávka MHD, …

Byt je svojou polohou vhodný aj ako investícia na následný prenájom (v prípade záujmu je dokonca možnosť pokračovania prenájmu s terajším nájomcom).

Energetický certifikát: B


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk.

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Vlastnosti nehnuteľnosti

  • exkluzívne
  • plastové okná
  • výťah
  • zateplený

Poloha